Účetní všeobecní

Pracovní místo ( Účetní všeobecní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
"Minimálně ÚSO vzdělání ekonomického směru
"Praxe v oblasti účetnictví v délce alespoň 3 let
"Znalost účetní a daňové legislativy
"Spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
Popis pracovní nabídky:
"Samostatné účtování běžných účetních operací z okruhů účetnictví dle platné legislativy (bankovní výpisy, faktury došlé, faktury vystavené, zaúčtování mezd, pokladní doklady, MTZ, interní doklady v rámci pravidelné závěrky, vnitropodnikové zúčtovací vztahy)
"Inventarizace vybraných účtů
"Vedení operativní evidence majetku
"Příprava podkladů pro DPH a KH
"Spolupráce při zpracování roční a měsíční závěrky
"Příprava podkladů pro audit a komunikace s auditory, s FÚ a dalšími institucemi

Nabízíme
"Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčitou
"Zázemí v nadnárodní firmě s dobrou platební morálkou
"Profesní růst a seberealizaci
Týden dovolené navíc
"Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
"Příspěvek na stravování
"Zvýhodněný mobilní tarif pro rodinu
"PHM za zvýhodněné ceny
"Produkty našich partnerů za zvýhodněné ceny