Hlavní zdravotní sestra

Pracovní místo ( Hlavní zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Navrátil Květoslav, tel.: 724306683, e-mail: director@hotel-kgm.cz
9:00 - 16:00 h.
Své životopisy zasílejte na director@hotel-kgm.cz. Prosíme nechodit na místo výkonu práce bez předchozí domluvy.
Lázeňský hotel v centru Karlových Varů přijme hlavní sestru na balneoprovoz s odbornou způsobilostí k výkonu práce podle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních. Požadujeme praxi na obdobné pozici, částečnou znalost 1 cizího jazyka (AJ,NJ,RJ) a znalost práce na PC. Uchazeč by měl mít příjemné a profesionální vystupování, být odolný vůči stresu, komunikativní, spolehlivý, zodpovědný, trestně bezúhonný, schopný pracovat v týmu i samostatně a být schopný vést menší kolektiv.
Nabízíme práci v příjemném kolektivu a prostředí, bezplatné zaměstnanecké stravování a parkování pro dojíždějící mimo K.Vary + benefity.
bezplatné zaměstnanecké stravování, pro dojíždějící mimo K.Vary + benefity