ÚDRŽBÁŘI - ELEKTROMECHANICI NEBO ZÁMEČNÍCI/MECHANICI

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘI - ELEKTROMECHANICI NEBO ZÁMEČNÍCI/MECHANICI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:28/3/2023 a:24/1/2024
POŽADUJEME:
- odborné vzdělání v elektro nebo zámečník/mechanik
- pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice
- zkušenosti s údržbou strojů a zařízení
- manuální zručnost, pečlivost a samostatnost.
- ŘP sk. B
- vhodné i pro absolventy - zaučíme Vás.
NABÍZÍME:
- zázemí v české výrobní společností s dlouholetou tradicí
- perspektivu dlouhodobého zaměstnání.
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění údržby a oprav strojů a zařízení, spolupráce při objednání náhradních dílů, spolupráce na instalaci nových výrobních zařízení, zajištění pohotovostní služby o víkendech pro výrobu.
NABÍZÍME:
- náborový bonus do výše 30.000 Kč dle praxe, docházkový bonus ve výši 3.000 Kč/kvartál, závodní stravování, zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubileum.
KONTAKT TELEFONICKY, EMAILEM.