Investiční referent/ka

Pracovní místo ( Investiční referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů
Investiční referent
Pracoviště:
Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Pardubicích, Kancelář krajské pobočky,
oddělení majetku a investic, pracoviště Pardubice
Hlavní náplň činnosti:
- zajišťování přípravy investičních akcí, zpracovávání investičních požadavků a záměrů a všech podkladů pro realizaci akce a její financování, příprava smluv, průběžná kontrola čerpání finančních prostředků a závěrečné vyhodnocení akcí
- příprava, zadávání, vyhodnocení a kontrola veřejných zakázek včetně přípravy smluv a zadávací dokumentace
- zpracování žádostí pro dislokační komise při změně dislokace pracovišť krajské pobočky
- zpracování podkladů pro centrální registr administrativních budov (evidence vlastních budov i pronajatých nebytových prostor pro potřeby krajské pobočky)
- spolupráce při zajišťování provozu budov, jejich údržby a opravy
- spolupráce při zajišťování inventarizace majetku krajské pobočky a úkonů týkajících se pořízení, evidence a vyřazování majetku
Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně vyšší odborné vzdělání nebo bakalářský studijní program
- praxe v oblasti veřejných zakázek a investičních akcí výhodou
- komunikační a organizační dovednosti, odolnost vůči stresu, spolehlivost
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, samostatnost, pečlivost
- výhodou znalost popř. praxe v oblasti stavebnictví, investic, majetku
- časová flexibilita a loajalita
Pracovní podmínky:
- plat