Provozní ředitelé/manažeři v energetice

Pracovní místo ( Provozní ředitelé/manažeři v energetice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROVOZNÍ ŘEDITELÉ/MANAŽEŘI V ENERGETICE
Hledáme pracovníka na manažerskou pozici - provozní ředitel/ka/manažer/ka menší dynamicky se rozvíjející firmy zabývající se energetickou problematikou.

POŽADUJEME: Požadované vzdělání: Vysokoškolské nebo středoškolské. Požadované jazyky: Čeština (Výborná). Zkušenosti na podobné pozici; min. 3 let praxe na vedoucí pozici; komplexní myšlení; flexibilitu; zvládání zátěžových situací; výborné komunikační dovednosti; prezentační dovednosti; vyjednávací schopnosti; kritický pohled; organizační schopnosti; schopnost motivovat druhé; pokročilé znalosti MS Office; řidičský průkaz sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Organizace činnosti firmy; řízení projektů; koordinace vytížení pracovních sil na jednotlivých pobočkách; monitoring obchodních příležitostí a projektů; pravidelný týdenní reporting.
NABÍZÍME: náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti; platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů.
DALŠÍ BENEFITY: Auto i pro soukromé účely; Manažerský motivační program; Mobilní telefon, notebook; Stravenky/příspěvek na stravování; Vzdělávací kurzy, školení; Občerstvení na pracovišti; Možnost občasné práce z domova; Firemní akce; Vlastní organizace náplně práce.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz
Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a krátký motivační dopis. Vhodné ka