Pečovatel/pečovatelka - provozní pracovník kuchyně

Pracovní místo ( Pečovatel/pečovatelka - provozní pracovník kuchyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (V pracovní dny od 6:00 do 14:30)

Požadujeme:
" Kurz pro pracovníky v sociálních službách dle zákona č. 108/1996 Sb..
" ŘP skupiny B
" Výpis z evidence rejstříku trestů

Pracovní smlouva bude uzavřena na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Náplň práce:
pečovatel/ka (0,75 úvazek - 6 hodin)poskytování základních úkonů pečovatelské služby (nákupy, pomoc při osobní hygieně, příprava a podání jídla, doprovod k lékaři, vyřizování pochůzek, praní prádla atd..)

Provozní pracovník/ce kuchyně:(0,125 úvazek - 1 hodina) mytí nádobí, úklid prostor kuchyně

Hrubý měsíční plat je uveden již za zkrácený úvazek 0,875.