Učitel - učitelka AJ

Pracovní místo ( Učitel - učitelka AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UČITEL - UČITELKA AJ
- pracovni poměr - HPP 1/2 úvazku - 17 000 Kč - 25 000 Kč - důvodem je rozšíření pedagogického sboru s vidinou dlouhodobé spolupráce, nejedná se o zástup za mateřskou dovolenou
- nástup od 1. 9. 2023
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících
- bezúhonnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu
- řidičské oprávnění sk. B
- uživatelská práce na PC (Word, Excel, Gmail)
- schopnost pracovat v týmu a přijímat nové výzvy
- místo je vhodné pro absolventy a osoby na mateřské dovolené
Benefity:
- možnost úpravy rozvrhu, dle vašich požadavků
- možnost zaměstnaneckých obědů za zvýhodněnou cenu
- bezplatné užívání rekreačního areálu (posilovna, horolezecká stěna, sportovní hala apod.)
- možnost poskytnutí ubytování v areálu školy
- podpora osobního rozvoje
Své životopisy zasílejte do 30. 04. 2023 na svatonovice@bpakademie.cz