MZDOVÁ/MZDOVÝ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( MZDOVÁ/MZDOVÝ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned, příp. dle dohody. Životopisy zasílejte e-mailem na: taberyova@gmplast.cz
Náplň práce: jedná se o kompletní zpracování mzdové agendy zaměstnanců (docházka, přihlášky, odhlášky, přehledy OSSZ + ZP, ELDP, roční zúčtování mezd, lékařské prohlídky). Dále zpracování přijatých objednávek, dodacích listů, komunikace s odběrateli, vedení pokladny aj.
Požadujeme: praxe ve zpracování mezd podmínkou, znalost IS Pohoda, Pamica či Helios Orange výhodou, znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni velkou výhodou.
Nabízíme: příspěvek na stravné, kurz AJ na pracovišti, možnost mimořádných prémií, čtvrtletní prémie, vánoční a letní prémie