Probační úředník/ce

Pracovní místo ( Probační úředník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: probační úředník/ce
Místo vhodné i pro absolventy.
Provádění probační a mediační činnosti v rámci platných právních předpisů.
Poradenská, výchovná a kontrolní činnost u dospělých, mladistvých pachatelů trestné činnosti.
Poskytování odborné pomoci a právních informací obětem trestných činů.
Požadujeme:
Komunikační schopnosti, pečlivost, bezúhonnost
Práce v sociální oblasti výhodou - přímá klientská práce
Aktivní řidič sk. B
Velmi dobrá uživatelská úrověn práce na PC
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, 5 x indispoziční volno
Příspěvek na stravování formou stravenek
Příspěvek na Penzijní připojištění
Nástup od 1.6.2023 na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou.
Mzda: 25 280,- až 37 170,- Kč
Kontakt: Bábíčková Kateřina Mgr., e-mail: kbabickova@pms.justice.cz
První kontakt: e- mailem zaslat životopis + motivační dopis.
Místo výkonu práce: Probační a mediační služba ČR, středisko Příbram, U Nemocnice č.p. 89,
Příbram I