Úředník/ice odboru majetku města

Pracovní místo ( Úředník/ice odboru majetku města ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou,nkompetence: komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita,mzákladní orientace v oblasti veřejné správy, základní orientace zejména v těchto zákonech: zák. č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, zák. č. 280/2009 Sb., daňový řád, zák. č. 500/2004 Sb., správní řád, vysoké pracovní nasazení
vítáno: praxe na stejné či podobné pozici, praxe ve veřejné správě, praxe v jednání s občany/klienty, zkušenosti se správním řízením, osvědčení zvláštní odborné způsobilosti dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené,
Je nutné doložit písemnou přihlášku do výběrového řízení se všemi náležitostmi a přílohami.
Úplné informace k výběrovému řízení jsou dispozici na www.moravskatrebova.cz, v záložce úřední deska.
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky
Je nutné doložit písemnou přihlášku do výběrového řízení se všemi náležitostmi a přílohami. Úplné informace k výběrovému řízení jsou dispozici na www.moravskatrebova.cz, v záložce úřední deska.