Uklízeč - uklízečka

Pracovní místo ( Uklízeč - uklízečka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UKLÍZEČ - UKLÍZEČKA
Požadujeme:
- schopnost týmové práce a spolupráce
- samostatnost a pečlivost
- svědomitost a zodpovědnost
- smysl pro pořádek a čistotu
Náplň práce:
- úklid vnitřních prostor Domova důchodců, včetně pokojů klientů, kanceláří, chodeb, WC atd. v souladu s platnými hygienickými předpisy a provozním řádem organizace
- občasná výpomoc na pomocných kuchyňkách (mytí nádobí, úklid stolů)
Velikost pracovního úvazku: 0,875 (35 h týdně) při rovnoměrně rozvržené pracovní době (1x za měsíc sobota a neděle)
Plat: 2. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe od 15.873 Kč do 16.433 Kč + osobní ohodnocení po zkušební době + mimořádné odměny + příspěvky z FKSP, 5 týdnů dovolené
Nástup: dle dohody
Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí úseku úklidu a prádelny paní Miroslava Gandurská, tel.: 499 321 891, 601 157 611, vedouciupu@domovdknl.cz