Kuchař - kuchařka

Pracovní místo ( Kuchař - kuchařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KUCHAŘ - KUCHAŘKA
Požadavky:
- odborné vzdělání v oboru (doložení dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání)
- dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, zručnost, samostatnost, flexibilita
- schopnost týmové spolupráce
- ochota k sebevzdělávání a učení se novým věcem
- znalost normování jídel
- dodržování požadavků na hygienu na pracovišti
- trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříků trestů ne starším než 3 měsíce
- zdravotní (potravinářský) průkaz
Místo výkonu práce:
- Domov pro seniory Pilníkov, Trutnovská 176, 542 42 Pilníkov
Náplň práce:
- příprava teplých a studených pokrmů
- příprava dietních jídel
- organizace práce pomocných sil v kuchyni
Nabízíme:
-plat dle platných tabulek NV č. 564/2006 Sb., příloha č. 1 - platová třída 5, platový stupeň 12 (23.510,- Kč), po 3 měsících (po zkušební době) osobní příplatek
- pracovní doba - jednosměnný pracovní režim s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (krátký/dlouhý týden 06:00 - 18:00)
- 200 hodin dovolené
- práci v moderně vybaveném, příjemném a profesionálním sociálním zařízení
- stabilní kolektiv, vstřícné jednání
- příspěvek na stravování
- příspěvek na kulturní a společenské akce
Termín nástupu: od 1. 6. 2023
Přihlášky vč. telefonního spojení zasílejte:
-poštou na adresu Domov pro seniory Pilníkov, Milada Bochová, tel.: 733 539 591, Trutnovská 176, 542 42 Pilníkov
nebo emailem na adresu: bochova@dpspilnikov.cz