pracovnice/pracovník obsluhy galvanické linky/kontrola

Pracovní místo ( pracovnice/pracovník obsluhy galvanické linky/kontrola ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Jsme Galvanovna Adafinish, s.r.o.. Menší firma s dlouholetou tradicí v oblasti galvanických povrchových úprav se sídlem v Adamově. Smyslem naší činnosti je výrobky našich zákazníků opatřit slušivým antikorozně dekorativním povlakem a tím zlepšit jejich užitné vlastnosti i prodlužit životnost. K podílu na této činnosti zveme i Vás a to na pozici: Obsluha galvanické linky / kontrola.
Naše kolegyně, která dlouhodobě pozici zastávala, již stříhá pomyslný metr a odchází do zaslouženého důchodu.
Náplň Vaší práce:
- navěšování dílů na přípravky a jejich svěšování
- doúprava dílů a jejich kontrola
- skládání hotových dílů do paletek
Co od Vás očekáváme:
- manuální zručnost
- pečlivost
- zodpovědnost
- zájem se učit novým věcem
- práce v 2 směnném provoze
Co Vám můžeme nabídnout:
- různorodou práci ve firmě s dlouholetou tradicí
- práci v příjemném kolektivuo motivující platové ohodnocení
- stravenkový paušál
- odměny
První kontakt telefonicky v čase 9-14 hod na č. 736 525 820 - p. František Zapletal, e-mail: zapletal@galvanovna.biz