ASISTENT/KA VÝROBNÍHO ŘEDITELE

Pracovní místo ( ASISTENT/KA VÝROBNÍHO ŘEDITELE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaměstnanec zajišťuje: Zpracování podkladů dle požadavků výrobního ředitele, administrativa spojená s náborem nových zaměstnanců, nákup obalového materiálu, skladová evidence externího skladu, komunikace s rakouskou centrálou, zajišťování firemních akcí, zástup exportního manažera.
Požadujeme: Min. SŠ s maturitou, znalost NJ slovem a písmem (B2), znalost MS Office, samostatnost, flexibilitu a zodpovědnost.
Po zapracování - Nadstandardní platové ohodnocení, mimořádné odměny na letní dovolenou a Vánoce, příplatek na stravování a dojíždění, příspěvek na důchodové připojištění, věrnostní odměna, měsíční poukázka FlexiPass, 2 dny zdravotního volna navíc, pracovní místo v Sušici.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem