Sociální pracovník

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: vzdělání min. VOŠ. nebo Bc. v oblasti sociální práce, komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, ŘP sk. B, ochotu vzdělávat se, může být vyžadován výpis z ztrestního rejstříku, připravenost pracovat v souladu s křesťanskými hodnotami a principym, očkování proti hepatitidě typu B, časová flexibilita
Nabízíme: smysluplnou práci, 5 týdnů dovolené, stravenky, podporu dalšího vzdělávání, možnost supervize
K přihlášce je třeba přiložit motivační dopis, ve kterém stručně uvedete svoji motivaci k výkonu této práce a strukturovaný životopis včetně dosavadní praxe. Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Předpokládaný nástup: dle dohody
Nástupní hrubá mzda na celý úvazek: 28.000 Kč + příplatky
Přihlášky zasílejte: poštou na adresu: Oblastní charita Klatovy, Václavská ulice 12, 339 01 Klatovy nebo e-mailem na adresu: vladimira.flaxova@klatovy.charita.cz
Více najdete o službách na stránkách Oblastní charity Klatovy: www.charitakt.cz