SEŘIZOVAČ/KA VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ/KA VSTŘIKOVACÍCH LISŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis činnosti:
- seřizování a optimalizace vstřikovacích lisů v rámci zavádění a průběhu výroby
- výměna forem
- obsluha strojů
- uvolňování sériové výroby
- zjišťování a odstraňování poruch.
Požadavky:
- praxe se seřizováním
- schopnost reagovat na změny
- pečlivost, svědomitost, spolehlivost.
Práce je v třísměnném provozu.
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, stabilní zaměstnání, práci na 3 směny, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.K tomu od nás dostanete náborový příspěvek 50.000,-Kč.
Benefity: stravenkový paušál, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na dopravu, příspěvek na praní pracovních oděvů, příspěvek na PF 5% z hrubé mzdy, 1x sick day a další.
V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Případně nás kontaktujte telefonicky.
Kontakt: Kabátová Klára, tel.:734 385 482 nebo 380 422 230/382 206 326 (8-14 hod.), email: kabatova@heyco.cz. Na schůzku s personalistou je nutné se dopředu telefonicky domluvit.