Social & Brand Account Manager

Pracovní místo ( Social & Brand Account Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup dle dohody.
CO BUDETE DĚLAT?
Příprava publikačních plánů a dlouhodobé strategie našich sociálních sítí
Aktivní tvorba obsahu s důrazem na generování leadů a zvyšování povědomí o značkách
Zodpovědnost za projekty, výstupy, kontrola textů, grafiky a vzhledu webových stránek
Budget, analytika a optimalizace kampaní
Řízení externích spolupracovníků a dodavatelů
Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti
Podpora budování značky zaměstnavatele
CO HLEDÁME?
Prokázané zkušenosti se samostatnou správou sociálních sítí
Přehled v digitálním marketingu a víš, jak FB, Instagram, Youtube či Linkedln využít pro efektivní propagaci
Větší kreativitu, schopnost tvůrčího psaní, tvorbu fotek, videí
Schopnost navrhnout základní media plán a ideu kampaně
Perfektní znalost gramatiky ČJ, smysl pro systematickou práci
Analýza dat a znalost jakou metriku použít pro daný typ kampaně
CO NABÍZÍME?
Příjemné a přátelské prostředí
Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci (na HPP nebo OSVČ) s odpovídající mzdou - umíme ocenit zodpovědnost a férový přístup
Možnost realizovat své nápady, přinášet do firmy novinky, vidět výsledky své práce
Osobní i profesní růst, vzdělávání, kurzy a přínosnou praxi
Flexibilní pracovní dobu s možností HO
Firemní akce a benefity
Odborná školení zdarma
Profesionální IT systém
Přátelský kolektiv
Občasná práce z domova
Sleva na firemní produkty/služby
Vhodné pro OZP.
První kontakt e-mailem.