TECHNIK SERVISU A OBCHODU

Pracovní místo ( TECHNIK SERVISU A OBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Věra Ryšková, tel: 553 694 335, e-mail: vera.ryskova@arako.cz
Vašeho zájmu zašlete svůj životopis včetně telefonického kontaktu v elektronické podobě na uvedený email.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici - výhodou
- základní znalost AJ
- znalost práce na PC (Microsoft Office)
- ochota k občasným servisním výjezdům
- aktivní spolupráce s odděleními obchod, technologie, výroba a konstrukce
- schopnost pracovat v týmu
- flexibilita a vysoké pracovní nasazení
- komunikační a organizační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě
- penzijní připojištění
- příspěvek dětem na letní tábor, školu v přírodě, lyžařský výcvik
- příspěvek na kulturu a sportovní činnosti

Náplň práce:
Komplexní řešení přijatých reklamací a požadavků zákazníka na zajištění pozáručního servisu, řešení servisních oprav v ČR nebo okolních evropských státech s podporou vlastních servisních techniků, zajišťování technické služby klientům v souvislosti s používáním, provozováním a údržbou zařízení, vystavování reklamačních a servisních zakázek a jejich zařazení do výrobního plánu, kontrola jejich plnění v požadovaném termínu, úzká spolupráce s odděleními, zejména s oddělením konstrukce, výroby a technologie, ve spolupráci s manažery prodeje zajišťování poptávkového a nabídkového řízení, odpovědnost za znalost trhu, sledování konkurence a vyhledávání nových příležitostí.