TECHNICI SE STROJNÍM ZAMĚŘENÍM - OTK

Pracovní místo ( TECHNICI SE STROJNÍM ZAMĚŘENÍM - OTK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:24/3/2023 a:18/12/2023
Požadujeme:
- dokončené středoškolské vzdělání technického zaměření,
- základní znalost anglického a německého jazyka,
- znalost čtení strojírenských výkresů
- výbornou pracovní morálku a schopnost pracovat v kolektivu,
- důslednost, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly
Výhodou:
- praxe vhodná - není podmínkou.
- zkušenost s vizuální, rozměrovou kontrolou svařenců, tlakových, beztlakých nádob,
- zkušenosti z měřením a měřicími přístroji
- zkušenosti s procesy ISO.
Nabízíme:
- 13. plat. 14. plat
- stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
- Multisport kartu
- náborový příspěvek 36.000 Kč.
Kontakt emailem, telefonicky.