OBSLUHA TAVÍRNY TUKŮ

Pracovní místo ( OBSLUHA TAVÍRNY TUKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě pan Michal Skopalík, tel. 775 685 042 (volat od 6:00-14:30), e-mail: skopalik.m@makovec.cz. Osobně MAKOVEC a.s., Smržická 537, Kostelec na Hané, 798 17. Pracovní doba Po-Pa 6:00-14:30 hod.
Pracovní náplň: práce v teplém provozu (nad +20°C) na tavírně - příprava a škvaření sádla + výroba dalších produktů (škvarky, pomazánky aj.)
Požadujeme: dobrý zdravotní stav (fyzická zdatnost), samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.
Nabízíme: stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 192 Kč za každý odpracovaný den