Sales Manager

Pracovní náplň

1. kontakt E-MAILEM: jobs@xevos.eu

Do obchodního týmu společnosti XEVOS hledáme posilu na pozici Obchodního manažera/obchodní manažerky. Nejsme korporát, ale ani one-man-show, proto hledáme kolegu nebo kolegyni, co má chuť pracovat v již stabilní firmě, ale nechce být bezvýznamným kolečkem v neosobním mechanismu. Budeme si rozumět, pokud jsou pro tebe miliónové zakázky výzvou a ne překážkou, nezalekneš se možnosti uplatnit vlastní iniciativu a nápady, máš trpělivost budovat a rozvíjet obchodní vztahy a vyznáš se ve světě IT.

Co budeš dělat:
- Pohybovat se v oblastech servisních a systémových služeb, tiskových řešení, cloudových služeb a HW & SW vybavení.
- Identifikovat obchodní příležitosti jak v privátním, tak i veřejném sektoru.
- Vytvářet ty nejlepší nabídky a kalkulace, ve spolupráci s techniky navrhovat celá řešení.
- Pečovat o stávající zákazníky a rozšiřovat jejich počet.
- Formálně i neformálně komunikovat s dodavateli jak z ČR, tak i ze zahraničí.
- Spolupodílet se na tvorbě obchodní a marketingové strategie.

Co bys měl/a zvládat:
- Mít zkušenosti z businessu, nejlépe z IT oboru a B2B vztahů.
- Mít šikovnost a cit pro obchod, dotahovat věci do konce.
- Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, profesionální vystupování.
- Loajalitu vůči společnosti.
- Zápal pro věc, přirozenou motivaci dosáhnout úspěchů.
- Znalost angličtiny na úrovni běžné komunikace.
- Časovou flexibilitu a schopnost rozpoznat důležité úkoly a termíny.

Co ti nabídneme:
- Stabilní práci na HPP u firmy, která má již své místo na trhu.
- Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice.

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina