REFERENT/REFERENTKA SOCIÁLNÍCH VĚCÍ NA ODDĚLENÍ SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ OCHRANY DĚTÍ

Pracovní místo ( REFERENT/REFERENTKA SOCIÁLNÍCH VĚCÍ NA ODDĚLENÍ SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ OCHRANY DĚTÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení
Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje v souladu s ustanovením § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, v platném znění, výběrové řízení na obsazení 2 pracovních míst na dobu neurčitou REFERENT/KA SOCIÁLNÍCH VĚCÍ NA ODDĚLENÍ SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ OCHRANY DĚTÍ Odboru sociálních věcí Magistrátu města Prostějova
Vznik pracovního poměru úředníka je podmíněn splněním předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, tzn., že úředníkem se dle tohoto zákona může stát fyzická osoba, která:
-je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt
- dosáhla věku 18 let
-je způsobilá k právním úkonům
-je bezúhonná
-ovládá jednací jazyk

Další požadavky:
-vysokoškolské vzdělání v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci dle § 49 a) zák. č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí a v souladu s ustanovením dle § 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - podmínkou
-znalost agendy sociálně-právní ochrany dětí a náhradní rodinné péče - výhodou
-zkouška odborné způsobilosti pro správní činnost na úseku sociálně-právní ochrany dětí - výhodou
-morální předpoklady pro výkon práce ve veřejné správě
-schopnost efektivně komunikovat s veřejností, korektní vystupování
-spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, schopnost učit se novým poznatkům
-časová flexibilita
-znalost práce na PC na uživatelské úrovni (Word,Excel)
-bezchybný písemný projev - podmínkou
-řidičský průkaz skupiny B, aktivní ř