PRACOVNÍK/PRACOVNICE SPRÁVY DAT A KALKULACÍ

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE SPRÁVY DAT A KALKULACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po telefonické domluvě, Koukalová Klára Mgr., tel. 737 204 431 (volat Po-Pá 7:00-14:00 hod.), e-mail: personalni@wisconsineng.cz. Pracovní doba: ranní směna s flexibilním začátkem (6:00-8:00) a koncem pracovní doby (14:00-16:00)
Náplň práce: budete mít na starosti data v našem systému a starat se o kalkulace našich zakázek.
Požadujeme: praxi na obdobné pozici, případně znalost oblasti strojírenství, měli byste umět pracovat s daty v PC a být zvyklý věcem nastolovat řád a pořádek. Dotahovat věci do konce, protože data nemohou být naplněna jen na půl. Zodpovědnost a samostatnost je samozřejmostí.
Nabízíme: k základnímu platu odměna dle výkonu a zapracování na dané pozici, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, dobrá dopravní dostupnost pracoviště (blízko autobusové i vlakové nádraží). Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.