MECHANIK/MECHANIČKA, SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA

Pracovní místo ( MECHANIK/MECHANIČKA, SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po telefonické domluvě, Koukalová Klára Mgr., tel. 737 204 431 (volat Po-Pá 7:00-14:00 hod.), e-mail: personalni@wisconsineng.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00, může být prodloužena dle délky cesty na servis.
Náplň práce: montáž sekaček a jejich servis, komunikace se zákazníkem
Požadujeme: praxe v oboru podmínkou, nutný je i řidičský průkaz sk.B, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, dobrou pracovní morálku a ochotu cestovat po ČR.
Nabízíme: závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, k základnímu platu odměna dle výkonu, která nemá hodní hranici - záleží na Vaší šikovnosti, dobrá dopravní dostupnost pracoviště (blízko autobusové i vlakové nádraží). Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.