ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE - TELEFONISTA/KA

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE - TELEFONISTA/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce - identifikace potřeb a požadavků klienta, vyřizování požadavků klientů, zadávání dat do interního systému, telefonická a emailová komunikace, příprava podkladů, administrativní činnost (např. příprava a třídění dokumentace, kompletace), práce s Google Workspace (email, kalendář, google disk, chat), MS Excel, práce v systému CRM
Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Příjemný mluvený i psaný projev
- Znalost práce na PC (MS Excel, Word)
- Dobrý smysl pro týmovou práci, pečlivost, důslednost, spolehlivost, samostatnost
- Znalost českého jazyka slovem i písmem
- Chuť pracovat a učit se nové věci
- Schopnost stanovit si priority v příchozích úkolech
- Časová flexibilita
Nabízíme:
- HPP na dobu neurčitou
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Velmi pestrou práci s pevnou pracovní dobou
- Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci
- Vzdělávání
- Stravenkový paušál
Prosíme o zaslání životopisu na email: lucie.svobodova@mkonsolidace.cz