sociální pracovník

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Individuální práce s uživateli služby sociální rehabilitace (podpora osob se zdravotním postižením při uplatnění na trhu práce, řešení jejich nepříznivé životní situace, nácvik potřebných schopnostní a dovedností) a sociální práce s uživateli služby osobní asistence (jednání se zájemci, vedení dokumentace, příp. zástupy za osobní asistentky).
Požadujeme: Vzdělání dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách výhodou, znalost práce na PC (Word, Excel), samostatnost, zodpovědnost, respektující přístup k lidem se zdravotním postižením či seniorům, schopnost řešení neobvyklých situací, velmi dobré komunikační schopnosti, empatii a schopnost sebereflexe.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, podporu formou supervize, zaškolení do dané problematiky, zajímavou práci s lidmi se znevýhodněním, možnost prodloužení pracovního poměru, příp. možnost navýšení úvazku.
Životopisy zasílejte na e-mail hrehova@mesada.eu, nebo písemně na adresu: nábřeží 1. máje 2518, 397 01 Písek nejpozději do 12.4.2023.. O termínu výběrového řízení budou vybraní zájemci telefonicky informováni. Termín nástupu do PP od 1.5.2023, popř. dle dohody.