administrativní a spisová/ý pracovnice/pracovník

Pracovní místo ( administrativní a spisová/ý pracovnice/pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihlášky do výběrového řízení s profesním životopisem lze zasílat na a.krivan@cs.mfcr.cz do 10.04.2023.

Požadavky:
o Střední vzdělání s maturitní zkouškou,
o komunikační schopnosti,
o samostatnost, spolehlivost,
o odolnost vůči stresu,
o schopnost práce v kolektivu,
o uživatelská znalost práce na PC,
o řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič - výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
o Po zapracování možnost přiznání osobního příplatku,
o výkonnostní / cílové odměny,
o 5 týdnů dovolené + 5 dnů placeného volna,
o příspěvek zaměstnavatele na stravování (stravenkový paušál),
o osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.),
o u vybraných pozic možnost uplatnění home office a pružné pracovní doby,
o po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP),
o po splnění podmínek možnost získání bezúročné půjčky na bydlení a na vybavení domácnosti,
o dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních),
o Multisport karta dle zájmu zaměstnance (více informací k tomuto benefitu na www.multisport.cz),
o interní i externí odborné vzdělávání (plně hrazené odborné semináře, školení aj.).

PP na dobu určitou - 1 rok s možností změny na dobu neurčitou.