Pracovník/pracovnice údržbářské čety - opravy

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice údržbářské čety - opravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme pracovníky do údržbářské čety. Jedná se o práci na všech farmách firmy MACH DRŮBEŽ a.s. Svoz na pracoviště ze Svitav, Hradce nad Svitavou, Březové nad Svitavou a blízkého okolí je zajištěn.
NÁPLŇ: servisní a opravářské práce na našich strojích a technologiích, jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství s flexibilní pracovní dobou a to nejen o víkendech, ale i ve svátek
POŽADAVKY: vyučení v oboru, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost
NABÍZÍME: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtu, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky, hrubou mzdu od 30.000 Kč / měsíčně + 50% příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, čtvrtletní / roční odměny za splněný pracovní fond, věrnostní odměny a jubilea
KONTAKT: emailem, telefonicky
Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.