referent/ka stavebního odboru

Pracovní místo ( referent/ka stavebního odboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Dobřany vyhlašuje v souladu se zákonem 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, (dále jen zákon o úřednících)
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ č. 1/2023
na vznik pracovního poměru úředníka ÚSC zařazeného do MěÚ Dobřany jako
Rámcová pracovní náplň: výkon činnosti na úseku územního plánování a stavebního řádu
Místo výkonu práce: Městský úřad Dobřany, správní obvod MěÚ
Platová třída odpovídající druhu práce: dle katalogu prací – 10. pl. tř.
Pracovní úvazek: plný
Předpokládaný datum nástupu: dle dohody- pracovní poměr na dobu určitou (zatím 4 roky)
Nabízíme: dobré platové podmínky. V případě dobrých pracovních výsledků čtvrtletní odměny, k dispozici IT vybavení a mobilní telefon.
Další benefity: pro zaměstnance poskytujeme flexi-passy, stravné, dle potřeby jsme schopni poskytnout i byt
Kvalifikační a odborné požadavky:
. ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního, architektonického nebo právnického směru
. zvláštní odborná způsobilost při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění dle zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících a prováděcí vyhlášky č. 512/2002 Sb. výhodou
. dobrá znalost práce na PC
. řidičský průkaz skupiny B výhodou
Náležitosti písemné přihlášky:
. jméno, příjmení a titul zájemce
. datum a místo narození, státní příslušnost
. místo trvalého pobytu
. číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana)
. datum a podpis zájemce
Výběrového řízení se mohou zúčastnit uchazeči, kteří splňují p