MANAGER/-KA PRO OSTRAHU VRÁTNIC A OBJEKTŮ

Pracovní místo ( MANAGER/-KA PRO OSTRAHU VRÁTNIC A OBJEKTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRÁCE JE VYHRAZENA POUZE PRO OZP - 5hod./den.

Náplň práce:
Jednání s klienty, kontroly, zajišťování směn, nábor nových zaměstnanců, sjednávání nových zakázek,
návoz zaměstnanců na pracoviště, služební cesty.

Další požadavky:
- samostatnost, spolehlivost, ochotu cestovat, pracovat i o víkendech
- řidičský průkaz skupiny B, řízení osobních automobilů

Nabízíme:
- k dispozici služební automobil, telefon, flexibilní pracovní doba, smlouva na dobu neurčitou

Kontakt: Pouze telefonicky v pracovní dny PO-PÁ (8:00-15:00) nebo e-mailem. Kontaktní osoba se na pracovišti nenachází.

Vaněrová Andrea, Dvořáková Silvie, tel.: 605 599 731, e-mail: personalmmsec@seznam.cz