Svářeč

Pracovní místo ( Svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 22.3.2023, a: 2.8.2023 - nástup možný ihned

Náplň práce:
Svařování dle technologického postupu a platných norem
Dodržování bezpečnostních předpisů
Skládání a kompletace některých dílců sestav
Součástí práce je i vizuální kontrola svárů včetně měření
Různorodá práce - svařování různorodou technikou, kusová i sériová výroba, příprava materiálu, zámečnické práce

Požadavky:
Platné svářečské oprávnění MIG
Samostatná práce dle výkresové dokumentace
Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
Svařování TIG výhodou

Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Moderní zázemí a přátelský kolektiv
Příležitost prosazovat vlastní nápady
Benefitní karty nabíjené čtvrtletně po 1 roce odpracované doby ve firmě Kovok Kopřivnice
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1 roce odpracované doby
Mimořádné kvartální odměny
Pololetní odměny dle hospodářského výsledku
Možnost vzdělávání a profesního růstu
Odměny za Kaizen - zlepšovací nápady
Příspěvek na stravování
Firemní večírky a různé akce
Parkování na soukromém parkovišti

Info.: na tel.: 602 646 775, po-pá od 6:30 - 14:30 hod., e-mail: alice.stefkova@kovok.cz