číšník/servírka

Pracovní náplň

Co vás u nás čeká
Práce v mladém přátelském týmu, možnost domluvy směn
Obsluha hotelových hostů, snídaňový/Ala Carte/večerní provoz
Ranní a odpolední směny.
Pracovní prostření, kde si zaměstnanci cení nejvíce férovost a jasná pravidla Profesionalita, dlouhodobě fungující systém i firemní kultura největší hotelové značky na světě

Co od vás očekáváme
o Máte rád/a gastronomii a spokojený klient je vaší prioritou
o Za sebou máte pár let zkušeností v oboru nebo jste se právě vyučil/a
o Dokážete v angličtině se zákazníkem řešit různé situace, i když třeba s chybami
o Máte v sobě přirozenou pohostinnost, spolehlivost a flexibilitu

Motivující složka mzdy (prémie z akcí, dýška a další odměny)
o Multisport karta
o Pěkná jídelna s kávovarem a jídlem zdarma
o 5 týdnů dovolené
o 13.plat
o Take care program (wellness week, sportovní a charitativní aktivity)
o Vstup do Fitness
o Kariérní růst
o Sleva na ubytování v našich hotelech po celém světě
o Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou vyčistíme za vás
Pokud máte zájem ve výběrovém řízení pokračovat kontaktujte nás:).
Lenka.Mullerova@courtyard.com,+420 735 715 132
Věříme, že se vám u nás bude líbit. Zkuste to.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.