PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Domov pro osoby se zdravotním postižením Nová Ves u Chrastavy
Platové zařazení: 5. platová třída + zvláštní příplatek (zákon č. 262/2006 Sb., Zákoník práce a Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě).
Charakteristika vykonávané činnosti:
- Přímá obslužná péče a základní výchovná nepedagogická činnost pro osoby s mentálním postižením a poruchou autistického spektra v nepřetržitém provozu
Zákonné předpoklady:
- státní občan ČR, popř. fyzická osoba, která je cizím státním příslušníkem a má v ČR trvalý pobyt nebo fyzické osoby, které mají přidělené vízum za účelem dočasné ochrany
- dosažení věku 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- trestní bezúhonnost
- základy komunikace v českém jazyce
Kvalifikační předpoklady:
- střední odborné nebo základní
- Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách akreditovaný MPSV, v rozsahu nejméně 150 hodin výhodou
Jiné požadavky:
- praxe v sociálních službách výhodou
- empatický přístup k osobám se zdravotním postižením
- schopnost týmové spolupráce
- znalost práce s výpočetní technikou
- samostatnost a flexibilita
- řidičské oprávnění skupiny "B"
Zaměstnanecké výhody:
- Po zapracování osobní příplatek
- 6 týdnů dovolené
- Pravidelné vzdělávání
- Volnočasové poukázky z FKSP
- Zajištěné stravování
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Předpokládaný termín nástupu: červenec 2023
Způsob podání přihlášky: strukturovaný životopis zašlete písemně poštou nebo osobně na adresu: APOSS Liberec, příspěvková organizace, Zeyerova 832/24, 460 01 Liberec 1 nebo e-mailem: apo