ASISTENT/KA KLIENTSKÉ ZÓNY

Pracovní místo ( ASISTENT/KA KLIENTSKÉ ZÓNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NOVÝ PROJEKT: připravujeme pro techniky po celé ČR klienty, kteří mají zájem řešit dotace na solární panely a tepelná čerpadla.
Náplň práce:
Propojení zákazníka s odborným technikem.
Příprava schůzek pro jednu z největších firem v ČR s touto technologii.
Klienty nenavštěvujeme, veškerá práce probíhá od pracovního stolu a telefonu.
Váš pracovní úkol: domluvit s klientem schůzku s technikem, který zdarma vypracuje návrh k nemovitosti.
Nabízíme:
Fix 21 000 + prémie až do výše 18000 Kč/měs.
Motivační ohodnocení 3000 - 10 000 Kč/kvártál
Průběžná školení v oboru
Možnost zvyšování odbornosti a specializace
Při splnění obchodního plánu volné pátky
Zkrácená pracovní doba 8:00 - 14:00, 15:00
Týden placeného volna navíc
Fyzicky nenáročná práce v kanceláři
Příjemný kolektiv
Požadujeme:
Zpracování přidělených klientů/požadavků
Milé jednání bez ohledu na problematiku případu
Příjemný projev bez vad řeči
Znalost práce na PC, ideálně rychle zapisování poznámek
Schopnost práce v týmu
Žádné předsudky z práce po telefonu
Nástup ihned
Své životopisy posílejte na renata.racova@creative-holding.cz