Asistent(-ka) starosty města

Pracovní místo ( Asistent(-ka) starosty města ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: písemně na adresu / podatelnu nebo e-mailem
Nástup dle dohody.

na dobu určitou, po dobu dlouhodobé nepřítomnosti

Popis pracovní pozice:
. Administrativní a organizační podpora vedení města (plnění úkolů spojených s úřední činností starosty města a členů rady města, správa kalendáře, organizace a příprava schůzek, příprava podkladů k jednání), zpracování programu a materiálů pro jednání zastupitelstva a rady města, včetně přímé účasti na jednáních,
. zpracovávání textů, tabulek a prezentací,
. vyhotovování a evidence zápisů z jednání,
. organizace přijímání návštěv a oficiálních hostů a další.

Požadavky:
. Vzdělání minimálně středoškolské, zakončené maturitní zkouškou,
. znalost prostředí státní správy a samosprávy výhodou,
. znalost příslušné legislativy (zejména zákona č. 128/2000 Sb., o obcích),
. zkušenosti z administrativy, časová flexibilita,
. dobrá počítačová gramotnost (nejméně Word, Excel, PowerPoint, práce s internetem,
další znalosti výhodou),
. řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič výhodou,
. nekonfliktnost, komunikativnost, asertivita, pečlivost, samostatnost, reprezentativní vystupování, organizační schopnosti,
. základní komunikační znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ) výhodou.

Nástup dle dohody. Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 8. Po zapracování osobní příplatek.

Mezi zaměstnanecké benefity patří: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na