Specialista řízení projektu MQB27G (m/ž)

Pracovní místo ( Specialista řízení projektu MQB27G (m/ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prvotní kontakt:
tel.: 326 816 804,
e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz

Upřesňující informace:

Náplň práce
- Řízení projektu platformy MQB27G v oblasti výroby a logistiky - termíny, náklady, výdaje, kvalita
- Organizace týmu výroby, příprava podkladů, stanovisek, zápisů
- Aktivní zastupování oblasti výroby v expertním a platformovém týmu, zónách, setech technického vývoje, změnové komisi a v dalších grémiích
- Řízení vyhodnocení programových bodů, modelových péčí, změn za oblast výroby
- Požadavkový management za výrobu
- Projednávání plánovacích aktivit pro projekt
- Vyhodnocování kritických faktorů projektu (KPI)
- Zpracování dokumentace a přehledu o stavu projektu
- Spolupráce a komunikace s útvary Škoda, VW a regiony (Indie, Brazílie, Čína)
- požadujeme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou
- požadujeme minimálně bakalářské vzdělání technického či ekonomického zaměření
- zkušenosti v automobilovém průmyslu na obdobné pozici vítány