Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky
Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení.

KOHO hledáme?
Aktuálně hledáme do skladu kolegu a parťáka do týmu, který nám pomůže přijímat a vychystávat zboží pro naše zákazníky.
Jsi zodpovědný a pečlivý? Nevadí ti manuální práce a dokážeš táhnout za jeden provaz?
Pak neváhej a pošli nám svůj životopis!
CO tě u nás čeká?
o PŘÍJEM ZBOŽÍ: Vybalit, označit a zaskladnit zboží na správné místo.
o VÝDEJ ZBOŽÍ: Vychystat a zabalit zboží dle objednávky.
o Budeš spolupracovat s obchodním oddělením na hladkém zprocesování celé objednávky.
CO od tebe očekáváme my?
o Měl bys být zodpovědný a týmový hráč.
o Chtěli bychom někoho, kdo bude aktivní a energický.
o Ne vždy, jde vše podle plánu, a proto bys měl být flexibilní a rychle reagovat na změny.
o Potřebujeme pracovitého člověka, který dokáže spolupracovat s týmem.
CO bude výhodou, ne podmínkou?
o Zájem o zemědělství, auto-moto a náhradní díly.
o Iniciativa a nové nápady, jak zlepšit naše procesy.
CO ti za to můžeme nabídnout?
o Práci na HPP
o Pravidelnou pracovní dobu a každodenní návrat domů.
o Výkonnostní odměny až 1.500 Kč měsíčně
o Roční bonus až do výše 13. platu
o Fajn partu skladníků, pohodové šéfy.
o Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce..aj.)
o Náborový příspěvek 10.000 Kč.

V případě, že tě naše nabídka zaujala, pošli nám svůj strukturovaný životopis. Budeme se těšit!!