Mistr odborného výcviku (učitel) zaměření elektro - elektrikář

Pracovní místo ( Mistr odborného výcviku (učitel) zaměření elektro - elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Přijmeme na plný či částečný úvazek zaměstnance na pozici učitele - mistra odborného výcviku zaměření elektro, elektrikář na střední škole.
Požadujeme odborné středoškolské vzdělání s maturitou (ideálně Elektrikář, Mechanik elektrotechnik, Elektrotechnika aj.). Nebo VŠ elektro zaměření. Praxe v oboru a DPS vítáno.
Minimálně 40 + 12 = 52 dnů dovolené. Plný úvazek = 30 hodin týdně.

Nástup možný od 1. 9. 2023, případně v půli srpna. Plat 35 - 40 000 Kč. Dle úvazku a kvalifikace.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, nadstandardní dovolená

Prosíme, životopisy zasílejte na skola@zamekkurim.cz. Nebo volejte na tel.: 541 231 349.