Pracovník v sociálních službách NDC

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách NDC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
" podpora osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci registrovaných sociálních služeb
" Nízkoprahové denní centrum - úvazek 1,0

Požadujeme:
" zralou osobnost
" organizační a komunikační dovednosti
" znalost základů práce na PC
" čistý trestní rejstřík
" respektování křesťanských principů práce Armády spásy
" min. výuční list
" rekvalifikační kurz pracovníka v soc. službách nebo VOŠ výhodou

Nabízíme:
" mzdový rozsah 24.000 - 31.700,-Kč
" stravenky
" 5 týdnů dovolené
" po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých kritérií.

Místo výkonu práce:
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 316/25, 602 00 Brno-Trnitá

Předpokládaný termín nástupu:
01. 05. 2023 nebo dříve dle domluvy

Další informace:
" Pracovní smlouva na dobu určitou, úvazek 1,0; 37,5hod/týdně; směnný provoz

Kontaktní osoba:
" Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na e-mail: jana.bercikova@armadaspasy.cz a v kopii i na ivan.borek@armadaspasy.cz

" Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 20.04.2023

" Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který proběhne v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25, 602 00 Brno ve II. polovině dubna 2023

" Bližší informace o náplni práce poskytne vedoucí přímé práce ambulantních služeb a terénních programů Mgr. et Mgr. Jana Berčíková DiS.

" Dotazy prosíme e-mailem: jana.bercikova@armadaspasy.cz

" (Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.)