Vedoucí SPC - speciální pedagog

Pracovní místo ( Vedoucí SPC - speciální pedagog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- kvalifikovanost dle zákona 563/2004 Sb. Zákon o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů,
- minimálně 5 let praxe na pozici speciálního pedagoga v poradenském zařízení,
- výbornou orientaci ve školské legislativě,
- zkušenosti s mentálním a tělesným postižením,
- organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost,
- výhodou je orientace v oblastech Slanému a Kralup nad Vltavou.

Náplň práce:
- dle vyhlášky 72/5005 Sb., stěžejní je diagnostika žáků s mentálním a tělesním postižením,
- vedení SPC.

Práce je na plný nebo částečný pracovní úvazek dle dohody.

Nabízíme:
- nadstandartní hodnocení.

Nabídky spolu s životopisem zasílejte na e-mail: alena.nedvedova@zskladnoparizska.cz