finanční referent

Pracovní místo ( finanční referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT E-MAILEM
Požadujeme:
- znalost práce na PC: Word, Excel, výhodou je znalost programu CYGNUS
- komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- vlídný lidský přístup, empatii a loajálnost
- nástup možný od 1.6.2023, případně dříve dle dohody
Popis pracovní náplně:
- vedení agendy týkající se úhrad od klientů
- ve spolupráci se sociálním pracovníkem vyplácet uživatelům zůstatky důchodů
- kontrolovat zasílání příspěvků na péči
- spolupracovat s příbuznými, popř. osobami blízkými uživatelů, v záležitostech týkajících se uživatelů (úhrady, příspěvek na péči)
- pomáhat uživatelům při vyřizování osobních záležitostí zejména finančních
- vést provozní pokladnu včetně související agendy
- vést knihu faktur včetně vypracovávaní podkladů pro ekonomický úsek CSS J. Hradec
- vést evidenci majetku zařízení
- provádět inventarizaci
- sledovat čerpání rozpočtu zařízení
- provádět vklady a výběry hotovosti z/na provozní účet a v případě potřeby z/na depozitní účet
- zajišťovat nákup materiálu pro bezproblémový chod DS
- vést evidenci skladů
- vést evidenci karet používání OOPP u zaměstnanců DS
Nabízíme: příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, příspěvek na sport/kulturu/volný čas