Nástrojárna - brusič kovů

Pracovní místo ( Nástrojárna - brusič kovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- výroba nových dílů
- opravy strojů nebo jejich součástí
- pravidelný úklid pracoviště
- pravidelná údržba svěřených strojů
- včasné hlášení potřeby náhradních dílů nebo nástrojů mistrovi
- šetrné nakládání se svěřením nářadím
- stěhování technologií výrobních linek

Požadujeme:
- dvousměnný provoz
- výuční list ve strojním oboru anebo alespoň odpovídající praxe
- praxe na brusce na kulato výhodou
- dobrý zdravotní stav

Mzda po zaučení: mzda po zaučení 29 000,- Kč

Nabízíme:
- smlouvu na dobu neurčitou
- měsíční bonusy nad rámec mzdy (osobní ohodnocení + docházkový bonus + bonus plán)
- příplatky za směnnost
- 25 dní dovolené
- dotované závodní stravování (39,- Kč za jídlo)
- 13. mzda
- příspěvek na penzijní připojištění (po odpracovaném roce)
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodiny
- práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí

Kontakt:
Lucie Řeřichová (asistentka HR manažera), l.rerichova@tecnocapclosures.com, tel. 384 373 164, TECNOCAP s.r.o., IČ 281 27 561, Střížovice 67, 378 53 Strmilov, Střížovice 67, 378 53 Strmilov