ROZVOZCE PRO PIZZERII (m+ž)

Pracovní místo ( ROZVOZCE PRO PIZZERII (m+ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ROZVOZCE PRO PIZZERII

Do oblíbené provozovny v Litvínově přijmeme nové kolegy.
Náplň práce: Rozvozce pro pizzerii.
Požadujeme:
- příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu
- znalost Litvínova a okolí
- stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost
- řidičské oprávnění sk. B
Možnost práce i na DPP či DPČ.

Svůj zájem zasílejte na email: litvinov@turbopizza.cz v předmětu emailu uvádějte pozici ROZVOZ

Nabízíme: zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

HLÁSIT SE: Dittrich Viktor, tel.: 778 433 353, e-mail: litvinov@turbopizza.cz, osobně pouze po telefonické domluvě.