Řidiči dodávkového automobilu rozvozu zboží

Pracovní místo ( Řidiči dodávkového automobilu rozvozu zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme pracovníky pro závoz podnikových prodejen a dalších zákazníků společnosti v rámci ČR (výjezdní místo Trhový Štěpánov).
Požadujeme: Řidičský průkaz skup. B, trestní bezúhonnost, zodpovědný přístup k práci, časová flexibilita, psychická a fyzická odolnost.
Nabízíme: mzdu 27.000 až 32.000 Kč, navíc ke mzdě: náborový příspěvek 10.000 Kč, roční odměna za plnění pracovního fondu až 20.000 Kč, zákonné stravné 1.000 - 1.500 Kč, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT
Nabízíme: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky, věrnostní bonusové prémie, mobilní telefon
První kontakt: e-mailem, telefonicky po-pá 08:00-17:00 hod