Správce informačních a komunikačních technologií - IT

Pracovní místo ( Správce informačních a komunikačních technologií - IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

kontakt: Ing. Aneta Cingelová: per@hygpraha.cz

Upřesňující informace:
Stručná charakteristika vykonávaných činností:
- zajišťování metodického řízení zaměstnanců hygienické stanice hl. m. Prahy včetně přípravy materiálů se zaměřením na problematiku informačních technologií;
- spolupracování na obsahovém zabezpečení zásadních materiálů zasílaných MZ ČR, popř. dalším kooperujícím služebním úřadům, orgánům a organizacím v oblasti IT a ICT;
- zajišťování chodu a správné funkce počítačových aplikací a procesu zpracování dat včetně jejich bezpečnosti;
- organizování provozu systému informačních technologií, dílčího provozu počítačových systémů a zajišťování komplexní obsluhy speciálních počítačových aplikací a síťového prostředí počítačů (podle návodu a provozní dokumentace technologie zpracování dat);
- řešení problematiky elektronických podpisů a certifikátů;
- zabezpečování uživatelské podpory;
- řešení a provádění oprav výpočetní techniky a programového vybavení; zajišťování funkčnosti a bezpečnosti provozu počítačových systémů, přebírání a ověřování, uvádění do provozu, nastavení parametrů, provádění monitoringu a diagnostiky;
- provádění systémových prací spojených s údržbou systému a komunikačních technologií

Požadujeme:
- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou a s prokázanou praxí k výkonu požadovaných činností na pracovním místě, nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu - vhodné pro absolventy;
- nadstandardní znalost práce na PC;
- zkušenost s Microsoft Office 365; s administrací MS Windows Server 2016, 2019; s adminis