Finanční referent - účetní

Pracovní místo ( Finanční referent - účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kdo nahlásil: Nováková Petra Bc., e-mail: Petra.novakova2@pcr.cz
Obecně
" zařazení Odbor rozpočtu a účetnictví, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
" pracovní poměr, 11. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
" pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení do března 2025 - zástup po dobu mateřské dovolené, 3 měsíční zkušební doba

Náplň práce
" vedení účetních knih, deníku, hlavní knihy, knihy analytické evidence, jejich otevírání a uzavírání a sestavování účtového rozvrhu
" zpracování účetních dokladů, jejich opravy a kontrola formální správnosti podkladů účetních dokladů, vyúčtování provozních záloh
" kontrola dodržování zákona o účetnictví
" zástup pokladny
" podíl na skartaci účetních dokladů, příkazových bloků
" podíl na inventarizaci pohledávek a závazků
" komplexní zajištění agendy DPH

Platové podmínky
" platová třída 11 25.280,- až 37.170,- Kč (dle započitatelné praxe)
" zvláštní příplatek rizikový 2.200,- Kč

Požadujeme
" vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu,
" samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita
" dobré organizační a komunikační schopnosti
" práce na PC, znalost MS OFFICE
" znalost práce v SAP výhodou
" znalost Zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví
" znalost Vyhlášky č. 410/2009 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů, pro některé vybrané účetní jednotky
" znalost Českých úče