Ekonom - účetní

Pracovní místo ( Ekonom - účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned.
Požadujeme příslušné středoškolské vzdělání ekonomického směru ukončené maturitou, znalost podvojného účetnictví pro státní organizace, zkušenosti s účetním programem Fenix, uživatelské dovednosti práce s PC, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Předchozí pracovní zkušenosti v příspěvkové či školské organizaci jsou výhodou. Očekáváme zodpovědnost, systematičnost, příjemné vystupování, schopnost práce v týmu, ochotu vzdělávat se.

Nabízíme stabilní zaměstnání s možností dalšího rozvoje v daném oboru, platové zařazení dle platné platové tabulky pro nepedagogické pracovníky ve školství 10. - 11. platová třída dle odpovídajícího vzdělání. Smlouva na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou. Životopisy s krátkým motivačním dopisem zasílejte na adresu: jhejkrlikova@ppp-olomouc.cz

Kontakt POUZE emailem.