Asistent/ka prodeje

Pracovní místo ( Asistent/ka prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný dle dohody, smlouva na dobu určitou

Co by Vás v práci čekalo?
" třísměnný provoz - ranní, odpolední, noční + 2 víkendy v měsíci
" příjem hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků, kteří se k nám přišli najíst
" doplňování drobného sortimentu a starost o to, aby vystavené zboží bylo hezky upravené
" příprava studené kuchyně (obležné chleby, ohřev párků, klobás, apod.)
Co u nás budete pro začátek potřebovat?
" pokud máte zkušenosti s prací na pokladně, máte plusové body
" trestní bezúhonnost

Nabízíme:
" obědy za 30 Kč
" 20 dní dovolené + 2 dny volna na relaxaci + 1 den volna k narozeninám
" Multisport karta - zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice
" finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony
" zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy