SVÁŘEČ CO2, MIG/MAG SPECIALISTA

Pracovní místo ( SVÁŘEČ CO2, MIG/MAG SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost se zabývá výrobou konstrukčních prvků včetně technické podpory. Orientujeme se na velkosériovou a malosériovou výrobu.
Charakteristika práce: svařování konstrukčních celků dle výkresové dokumentace, samostatná práce.
Bližší informace: práce v jednosměnném a dvousměnném provozu.
Požadavky: výuční list, svářečský průkaz, znalost technické dokumentace, praxe nutná.
Nabízíme: nástup dohodou, pracovní poměr na dobu neurčitou, dovolená 5 týdnů, stravování možné na pracovišti, příspěvek na stravování; osobní přístup, solidní jednání a čisté prostředí; stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, občerstvení na pracovišti.
Mzda: 40-45 000 Kč v jednosměnném provozu, 40-51 000 Kč ve dvousměnném provozu.