THP v rostlinné výrobě (mechanizátor/ka, skladník/nice) - středisko Svatý Jiří

Pracovní místo ( THP v rostlinné výrobě (mechanizátor/ka, skladník/nice) - středisko Svatý Jiří ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz B,T (C, E výhodou)
- výhodou průkaz strojníka a průkaz obsluhy motorových vozíků
- uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Portál farmáře, LPIS, AG info)
- SŠ nebo VŠ vzdělání zemědělského nebo technického směru
- praxe v oboru vítána
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita, manuální zručnost, schopnost organizace, komunikace a řízení pracovního kolektivu (30 osob)
- výhodou znalosti v oblasti zemědělské techniky, navigace, opravárenství
- sezonní časová flexibilita - ochota pracovat přesčas a o víkendech
NÁPLŇ PRÁCE:
- vedení pracovníků RV při jednotlivých pracovních operacích (příprava půdy, setí, ochrana a výživa rostlin, senáž, siláž, sklizňové práce)
- sestavování, kontrola a vyhodnocení jednotlivých pracovních linek
- zpracování podkladů pro mzdy
- organizace při naskladňování a vyskladňování skladů zemědělských komodit, osiv a hnojiv
- zajištění provozu posklizňové linky
- sledování aktuální legislativy a zavádění nových předpisů a technologií do praxe
NABÍZÍME:
- přátelský kolektiv
- 8 hodinová pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- podnikové stravování
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- třináctý plat
- výhodný mobilní tarif k soukromým účelům i pro rodinné příslušníky
- zajištění OOPP a příspěvek na přípravky k údržbě OOPP
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Svatý Jiří 37)
Janecký Martin, tel.: 728 923 676, e-mail: janecky@zalsi.cz